Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Neware Technology Limited 86--18689201545 Support@battery-cyclers.com

Komora do testowania baterii

Neware environmental test chamber - also knows as high and low temperature box, high temperature box, incubator and explosion proof box

Uzyskaj wycenę
jakość Komora do testowania baterii Usługa
Dom - Usługi - Komora do testowania baterii

Komora do testowania baterii

Komora badań środowiskowych Test

Komora testowa Neware ma na celu przetestowanie wydajności baterii w temperaturze poprzez symulację trudnych warunków klimatycznych.

 

Może analizować i oceniać, czy bateria spełnia wymagane normy międzynarodowe i stanowi dobre odniesienie na etapie badań i rozwoju produktu.

 

Co więcej, jest szeroko stosowany w elektronice, telekomunikacji, motoryzacji, opakowaniach, lotnictwie, produktach elektrycznych, przemyśle farmaceutycznym itp.

 

Komora testów środowiskowych Neware - znana również jako skrzynka wysoko- i niskotemperaturowa, skrzynka wysokotemperaturowa, inkubator i skrzynka przeciwwybuchowa, jest badana i produkowana przez Neware do testowania baterii w nowej energetyce, która może zapewnić wymaganą wysoką temperaturę, niską temperaturę i stałą środowisko temperaturowe do testowania ładowania, rozładowania i bezpieczeństwa baterii, a także może symulować środowisko klimatyczne dla badaczy w celu przeprowadzenia testów w laboratorium.

 

Środowiskowa komora testowa Neware jest również niezawodnym sprzętem dla wszystkich firm takich jak elektronika, elektrycy, przyrządy, materiały i półprzewodniki, a także dla wydziałów takich jak szkoły, medycyna, chemia, ochrona środowiska, rolnictwo, hodowla zwierząt i produktów wodnych itp.

 

 

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.